İletişim

Assan Demir ile endüstriyel uygulamarınızda güvenli çözümler

Assan Demir

Assan Demir Bağlantı Elemanları, endüstriyel tesislerde çatı ve cephe uygulamalarınızda uzman çözüm sağlamaktadır.

Sertleştirilmiş çinko kaplamalı çelikten yapılan matkap uçlu vidalar, aşınmamış bölgelerdeki bağlantılar için ekonomik çözümdür.

Assan Demir matkap uçlu vidalar parçaları tek aşamada birleştirir: deler, diş oluşturur ve sabitler. Bu işlem kurulum süresini kısaltır, parça değişikliğinden ve delme maliyetinden kurtarır.

Zor hava koşullarında paslanmaz, uygun hava koşularında ise çinko kaplama olarak mevcuttur.

Ek olarak daha yüksek montaj güvenilirliği, güçlü yapı sabitliği ve en uygun yük iletimi için Assan Demir semerler ile sabitlemeyi öneririz.

Assan Demir semerleri, trapez profilli sac veya sandviç panel konstrüksiyonun sabitlemesin de dengeli bir yük dağılımı için kullanılır. Belirgin takviye kenarları, yüksek boyutsal sabitliği ve tutarlı yük dağılımı için bir garantidir.

Tüm sızdırmazlık uygulamarınız için AssanPU çözümleri

ASSANPUGenel amaçlı silikon, poliüretan köpük, B1 yangın dayanımlı PU köpük, poliüretan mastik ve silikonize akrilik mastik gibi dayanıklılık, güven ve performans odaklı Assan PU ürünleri, yüksek verim ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı için kullanılan malzemeler arasındaki boşlukların doldurulmasında, kapı ve pencere boşluklarında ses, ısı ve hava geçişini engellemek amacıyla, yapıların dışına uzanan havalandırma borularının, bacaların ve klimatik ünitelerin çevresini yalıtmak amacıyla ve daha birçok benzer alanda kullanılırlar.

Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı için 2 komponentli rijit (sert) köpükler tercih edilir. AssanPU Foam en zorlu koşullarda bile kusursuz bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Su Yalıtımı

Uygun bir şekilde uygulanmış ve tam olarak kürleşmiş bir köpüğe su hiçbir şekilde zarar veremez. Dış mekan uygulamalarında su sızmasını engellemek için tek komponentli poliüretan köpükler tercih edilir. AssanPU Foam ses, ısı ve su izolasyonu uygulamalarında uzun ömürlü ve etkili çözüm sağlar.

Firmamız

Üyesidir.

Ziyaretçiler

3634881
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
430
616
4089
1916664
1046
21652
3634881

IP Adresiniz: 44.222.218.145
2024-03-02 09:09
Go to top